sobota, 4 maja 2019

Paznokciowe pomysly - Efektima - mus do mycia ciała i peeling


Efektima - polska firma której możesz nie znać a ja ją polecam.


Po otrzymaniu produktów z firmy Efektima natychmiast zabrałam się za test. Muszę podzielić się spostrzeżeniami!

1. Opakowanie, bardzo sympatyczne, budzi zainteresowanie zawartością i powoduje wzrost emocji w oczekiwaniu na efekty działania specyfiku.

2. Zawartość, zaraz po dobraniu się do zakrętki i ujrzeniu wnętrza pojawiają się bardzo pozytywne wrażenia wizualne, w nosku pojawia się słodycz aromatu a po zanurzeniu palców we wnętrzu powstaje wrażenie dotknięcia delikatnej chmurki.

3. Gorący prysznic i masowanie ciała Musem wywołuje bardzo błogie uczucie, roztargnienie i czystą rozkosz, wręcz "cudowny orgazm w musie" pragnie się by ta chwila trwała i trwała....


Reasumując, produkt jest genialny, bardzo przyjemny i dla tych kilku w/w chwil warto go kupić, skóra pozostaje wygładzona i przyjemna w dotyku. W składzie musu jest również olej ryżowy, wyciąg z owocu malin, a także gliceryna, co pozytywnie wpływa na naskórek.
ps jeśli ktoś ma wrażliwą cerę proponuję nie używać na buzię ponieważ moja delikatnie piekła i nie było to komfortowe.

A co do peelingu firmy Efektima ....niebo na skórze i najważniejsze że nie trzeba niczym natłuszczać naszej skóry ponieważ piling jest tak skonstruowany że nam jej nie wysusza a dodatkowo nawilża.

sklep Efektimy   https://efektima.eu/online/pl/
0 komentarze

Prześlij komentarz

convertiser

reklama ceneo

Reklama ceneo1

Manicure i pedicure - porównaj na Ceneo