Wyprzedaż

Wyprzedaż

1.Zamówiłam za dużo i zostały mi naklejki na paznokcie 3D, jeśli jest ktoś zainteresowany cena to 1zł za szablon (6x5,5cm). Nakleja się je na kropelkę mokrego lakieru i pokrywa topem, proponuje zamówić więcej niż jeden ze względu na cenę wysyłki (ponosi kupujący). Poczta polska podniosła opłaty od dnia marca 2016r   link.
Koszt przesyłki to 2,5zł.
Może komuś się podobają i chce się pobawić ozdabianiem paznokci, ja już mam to za sobą, u mnie tylko leżą.


2. Drugim produktem który jest mi już nie potrzebny to tipsy, przeźroczyste.
Z tego pudełka użyłam może 4 sztuki kiedy mój paznokieć się złamał i nie chciałam reszty obcinać.
Cena to 20zł ja kupiłam za 40zł i do tego trzeba doliczyć 5 zł przesyłki. Są pełne, na pewno starczy na pełne klejenia czyli 4x10 40 sztuk w sumie około 400szt z tym że niektórych jest więcej ale tego nie liczę. Krótka kieszonka.
3. Drugie pudełeczko jest nie używane, żadnego nie brakuje.Sztuk każdej wielkości po 10 czyli w pudełeczku jest 100szt4. Blaszki do stemplowania paznokci.
 blaszka z numerem 1 jest nie używana o czym świadczy folia.
Każda z nich kosztuje 2 zł plus 2,5 zł za przesyłkę. Jeśli ktoś zamówi wszystkie dodam gratis w postaci poduszeczki i zdrapki.5. Tasiemki do zdobień szerokość tasiemki to 0,1cm cena 1 zł, są nie używane, oryginalnie zapakowane, nie pamiętam ile tam jest metrów, chciałam się tym bawić ale mi przeszło. Leży więc na lepsze czasy się nie doczeka dlatego są tutaj.
NIE AKTUALNE


6. Po zrobieniu porządków okazało się że znalazłam również nie potrzebne NAKLEJKI WODNE lub pod inną nazwą to KALKOMANIA.  Moja cena to 1,5 zł za arkusz i 2,5zł za przesyłkę.7. Naklejki winylowe na paznokcie

zamówiłam dla siebie i żeby było tanio wzięłam więcej, więc odsprzedaje po kosztach które zapłaciłam. Mam 3 arkusze po 9 naklejek.
Cena 8zł za arkusz plus 2,5zł przesyłka8. Folia Transferowa muszę przyznać że zrobienie zdjęcia czemuś co się mienie w każdą stronę innym kolorem nie jest proste i łatwe, starłam się jak najbardziej odzwierciedlić kolory, jeśli ktoś będzie miała jakieś wątpliwości zrobię inne zdjęcia przy innym oświetleniu. Wymiary 4cmx35cm cena 1zł plus przesyłka 2,5zł.
od 1-6 - złote
od 7-12 - niebieskie
od 13-16 - zielone
od 16a- 19 - srebrne
od 20 - 23 - róż ciemny wpadający w fiolet jasny

od 24-26 czerwony i jest krwisto czerwony choć na zdjęciach może nie być widać
od 27 - 28 fiolet bardzo intensywny
od 29-30 bardzo, bardzo blady róż taki pudrowy (brak 30)
od 31-34 cztery kolory tęczy
od 35- 39 transparentne  (brak 38)