google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Paznokciowe pomysly - Różowy puder - Paznokciowe pomysły
środa, 30 marca 2016

Paznokciowe pomysly - Różowy puder

Pudry do paznokci są tak samo ciekawym wykończeniem zdobienia paznokci jak brokat, można również użyć ....i tu zaskoczenie.....cieni do powiek oczywiście pokruszonych, najlepiej takich których już nie używanie albo się przeterminowały.

Kiedyś myślałam że do zdobienia paznokci nadaje się tylko to co na stoiskach dedykowanych ale zaczęłam eksperymentować i nic w tym złego, same możecie się o tym przekonać.


* odżywka do paznokci która posłuży jako podkład, klej i top 3w1 nie tylko z nazwy ale w tym przypadku zastosowałam ją do trzech rożnych rzeczy jest to 
Eveline 3w1   link
* biały lakier - Rimmel nr 703   link
* mały nie pozorny pojemniczek z pudrem ten kupiony na    stoisku z artykułami do paznokci.

Postaram się to najprościej opisać co robiłam a później zweryfikujecie to na filmie.

Wszystkie paznokcie pomalowałam białym lakierem ale trzy z nich oprószyłam pudrem a na dwóch zrobiłam wypełnione V. Żeby nasze V nam wyszło musimy odczekać aż biały lakier wyschnie i dopiero za pomocą Eveline zrobiłam przeźroczyste V i takim sposobem proszek przyległ tylko do bezbarwnej warstwy. Całość można pokryć tą samą odżywką ponieważ ma ona trzy funkcje: utwardza, nabłyszcza i wysusza.
Ja nie zrobiłam tego dlatego moje paznokcie na zdjęciach są matowe i takie się mi podobały a ponieważ lakier jeszcze dobrze nie wysechł kiedy robiłam zdjęcia to puder jest wszędzie ale kiedy umyłam dłonie wszystko było tak jak planowałam. 

Galeria zdobienie paznokci naturalnych

wzorki na paznokciepudry i brokaty do paznokciVideo


0 komentarze

Prześlij komentarz