google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Paznokciowe pomysly - Bordowy pomysł na wzorek na paznokcie - Paznokciowe pomysły
poniedziałek, 9 maja 2016

Paznokciowe pomysly - Bordowy pomysł na wzorek na paznokcie

Uwielbiam srebro nie tylko w biżuteria ale również na paznokciach, akcent w tym kolorze zawsze wygląda tak bardziej elegancko...tak ... szlachetniej....


Potrzebujecie tylko alby lakier był świeży lub miał konsystencje płynną. Powiem szczerze że mój srebrny lakier Golden Rosy ma już chyba 7 lat, nie zgęstniał, świetnie się go rozprowadza nie widzę żadnej różnicy w konsystencji od takiego który dopiero co przyniosłam ze sklepu. Szkoda tylko że seria "Fantastic" nie jest już produkowana przez tą firmę.Lakier obok srebrnego to też ciekawy lakier, nie tylko że jest ciemno bordowy ale również dlatego że ma w sobie maciupkie złote drobinki.

Srebrny - Golden Rose - Fantastic nr 149   
bordo - Golden Rose - Color Expert nr 32   link

Jak wszystkie lakiery tej firmy są rewelacyjne, mają świetne krycie już po jednej warstwie, długo się utrzymują na paznokciach (choć to pojęcie względne, ponieważ każda z nas robi coś innego)
Nie zamieniła bym tej firmy na żadną inną.

Sekret tkwi w tym bo wzorek robiony igłą był mokry. Więc i pierwsza warstwa czyli po odżywce baza kolorystyczna i ten wachlarz były dopiero co nałożone. 

Aby nie tłumaczyć tego jak to się robi, zmontowałam filmik, nawet nie wiem czy potrafiła bym to opisać.

Galeria

golden rose fantastic

wzorki na paznokcie

nail artFilmik
0 komentarze

Prześlij komentarz