google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Paznokciowe pomysly - Rezenzja lakierów Lambre - Paznokciowe pomysły
wtorek, 26 lipca 2016

Paznokciowe pomysly - Rezenzja lakierów Lambre

wzorki na paznokcie
Słyszałyście o lakierach firmy Lambre ?
Ja również  - nie, a to kolejna polska firma a produkty tej firmy nie są dostępne w sklepach, przynajmniej nie w tych do których chodzę, napiszcie mi czy Wy ją widzieliście na półkach.Lambre  odwiedźcie ich stronę, kupcie jedną małą buteleczkę a nie będziecie żałować.

Wykonałam dwa pomysły używając tych dwóch lakierów, jedno jest pewne mają super rewelacyjne krycie, jedna warstwa w zupełności wystarcza do pomalowania naszych pazurków i wyczarowania cudeniek, ja preferuję jednak dwie cieńsze. Dopełnieniem jest pędzelek który nie robi smug i pomimo że jest wąski to świetnie rozprowadza produkt.


Szklana buteleczka zawiera 7,0 ml lakieru. Szata graficzna opakowań jest miła dla oka, każdy lakier jest pakowany w małe zgrabne pudełeczko które ma ciekawą szatę graficzną, a zakrętka dobrze leży w ręce ułatwiając malowanie paznokci. Pędzelek jest węższy niż w przypadku serii żelowych lakierów, ale jeta miękki i dobrze się nim operuje. Sam lakier ma przyjemną konsystencję, która bez problem pokrywa płytkę.


Kolor, które dostałam to, piękny błękit i super niudziak. Co myślicie o tych kolorach? Uważam że są cudowne, idealny na każdą porę roku. Lakiery utrzymały się a moich paznokciach 5 dni bez uszczerbku, później zaczął się delikatnie ścierać na końcach. Nie odpryskiwały, nie zauważyłam aby tracił blask, cały czas pięknie się świecił.


Cena to 16,50 zł.Lakiery dostępne na stronie producenta .


Moim pierwszym pomysłem podzielę się w filmie, zapraszam do oglądania a drugi pokażę za dwa dni.

Galeria 

paznokciowe pomysły

recenzja lakierów

lakiery lambre

pastelowe lakiery
  


FilmikZapraszam do społeczności google+   link
 

0 komentarze

Prześlij komentarz