google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Paznokciowe pomysly - Lakier Mirror - czy to działa ? Lustrzane paznokcie - Paznokciowe pomysły
niedziela, 4 września 2016

Paznokciowe pomysly - Lakier Mirror - czy to działa ? Lustrzane paznokcie

Zakupiłam ten lakier z ciekawości, chciałam wiedzieć czy naprawdę będę miała paznokcie jak lustro.

Tak właśnie po kilku miesiącach zastanawiania się w końcu się z decydowałam i napiszę Wam wszystkie wnioski które mi się nasuwają po krótkim teście tego lakieru.Mam kilka wniosków  i kilka rad jak go użyć :

 1. podstawa to pomalowanie paznokci czymś co wygładzi naszą płytkę paznokcia, ponieważ każda nierówność będzie  bardzo, bardzo widoczna.

2. sprawdź czy pędzelek załączony nie jest zbyt sztywny - ja miałam takie wrażenie i zamieniłam go na mięciutki ( wyciągnij jakiś ze starego lakieru).

3. przed użyciem wstrząśnij buteleczką.

4. nie nakładaj więcej niż jednej warstwy i nie poprawiaj,  lakier mirror tego nie lubi musisz za pierwszym razem idealnie jednym pociągnięciem pomalować całą płytkę paznokcia. To trudne ale cierpliwością to osiągniesz.

5. z moich obserwacji wynika że lustrzany lakier nie lubi również top-u, to niestety go matowi i traci on swój look, ale niestety nie używając wykończenia, szybko się ściera.Lakier mirror Born Petty


Podsumowując Born Pretty Mirror Nail

Lakier pięknie wygląda jeśli zrobi się to umiejętnie, niestety nie używając topu jest to raczej lakier jedno dniowy lub imprezowy a jeśli się mylę i macie na niego sposób napiszcie mi w komentarzach, bo naprawdę jest fajny efekt i warto nad nim popracować.

Załączam filmik
Lakier mirror można kupić tutaj: http://tiny.pl/gwqzh
0 komentarze

Prześlij komentarz