google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Paznokciowe pomysly - Lakier Hybrydowy 4w1 bez bazy i topu - Paznokciowe pomysły
piątek, 28 października 2016

Paznokciowe pomysly - Lakier Hybrydowy 4w1 bez bazy i topu

Czy lakier hybrydowy 4w1 będzie fajnym produktem do którego nie trzeba bazy i topu ?
Producent obiecuje nam :
HQ 4in1 to
- brak konieczności użycia specjalnej bazy UV
- brak konieczności użycia lakieru nawierzchniowego UV
- brak konieczności przemywania
- krótki czas przygotowania i utwardzania
- trwała stylizacja
- naturalny, żywy połysk
- nasycone i trwałe kolory przez długi czas
 
 
 A jak jest naprawdę ? Sprawdźmy !


 Zakupiłam jedną buteleczkę  lakieru HQ 4in1 aby sprawdzić czy nie będziemy musiały kupować dodatkowych buteleczek w których będzie top i baza.
Cena to połowa znanych marek lakierów hybrydowych a więc bardzo kusząca i obiecująca bardzo wiele za tak niewiele.

Pomalowałam paznokcie tym lakierem hybrydowym dla pewności utwardziłam go poprzez dwukrotne naświetlanie ( tak dla pewności a nie ze względu na konieczność, chodziło o to aby nikt nie zarzucił mi że za krótko albo nie ta lampa lub cokolwiek innego).

Pierwsze moje wrażenie po kontakcie z tym lakierem to takie że zapach  jest agresywny i powalający. Zapach jest identyczny jak utwardzacz do żywic poliestrowych (tak mówi mój mąż).
Jest masakryczny!
Drugie moje wrażenie jest takie że jest dramatycznie gęsty przez co ciężko nim pracować i ładnie pomalować płytkę paznokcia.
Przed użyciem lakieru hybrydowego HQ 4IN1 polecam uzbroić się w cierpliwość a dla bardziej wrażliwych w maskę.
Kiedy już nam się uda i tak jak ja pomalujemy paznokcie to faktycznie pięknie się błyszczy i nie pozostawia warstwy dyspresyjnej (czyli tej lepkiej) a nieprzyjemny zapach znika.

Po kilku godzinach od zrobienia hybryd poszłam zmywać naczynia (ręcznie, nie w zmywarce ) i tu jest duża niespodzianka i to z kategorii nie miłych gdyż lakier odszedł płatami.

Raczej go więcej nie użyję ale jeśli Wy macie inne zdanie na temat tego lakieru zostawcie proszę komentarza i wyraźcie swoje zdanie

Filmik
                          

                           
0 komentarze

Prześlij komentarz