google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Paznokciowe pomysly - Krok po kroku japoński manicure z firmą P.Shine - Paznokciowe pomysły
piątek, 27 października 2017

Paznokciowe pomysly - Krok po kroku japoński manicure z firmą P.Shine

manicure p.shine
Poprowadzę Was krok po kroku jak zrobić japoński manicure dzięki zestawowi z firmy P.Shine.Gdy rozdwajają się i łamią się nam paznokcie to może być jedyna metoda. Zasada tego manikiuru jest bardzo prosta – mianowicie polega na intensywnym wcieraniu w płytkę zielonej pasty. Pasta zawiera substancje odżywcze i wzmacniające paznokcie, a także nadające im wyjątkowy blask. W skład pasty wchodzi :krzemionka z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna, witaminy A i E.


Najpierw jednak trzeba zmatowić płytkę pilniczkiem, dzięki czemu odsłonięte zostają kanaliki prowadzące w jej głąb, w tedy pasta doskonale w nie wniknie. Aby ją w nich zatrzymać, należy teraz nanieść i wmasować niewielką ilość specjalnego pudru. Istota manikiuru japońskiego polega na umiejętnym wcieraniu najpierw pasty, a potem pudru – w jednym kierunku i za pomocą polerek ze skóry: zielonej do pasty i różowej do pudru. Do zabiegu nie używa się metalowych pilniczków do skracania paznokci, ani nie wycina się skórek. Efekt widać natychmiast – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła trwały efekt, manikiur należy powtórzyć 3,4 razy każdy w odstępie zwykle 3 tygodni.

Manicure japoński - krok po kroku• dwustronny pilniczek do skracania oraz matowienia paznokci - za jego pomocą matowimy płytkę paznokci najpierw stroną zieloną a później różową.
• plastikowa szpatułka służy do nakładania pasty oraz pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek,
• pasta p.shine -  Zielona oznaczona nr 1 - wcieramy ją energicznie w płytkę paznokcia za pomocą zielonej polerki,
• puder - Różowe pudełeczko z nr 2 - po wtarciu pasty wcieramy puder  również energicznie różową polerką. W ten sposób zabezpieczasz składniki zawarte w paście i pozwalasz im wniknąć w płytkę.

Zabieg powtarzamy co 3 tygodnie.

manicure japoński


Filmik0 komentarze

Prześlij komentarz