google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Paznokciowe pomysly - Krok po kroku kolorowe stemple - Paznokciowe pomysły
piątek, 3 listopada 2017

Paznokciowe pomysly - Krok po kroku kolorowe stemple

Jak zrobić kolorowe stemple ?
jak zrobić naklejki na paznokcie? Jak krok po kroku wykonać kolorowe wzorki, pokażę wam prosty sposób aby wszystkich zachwycić.


1 krok - malujemy paznokcie, hybrydą lub zwykłym lakierem, w obu przypadkach lakier musi być suchy i bez warstwy dyspersyjnej.

2 krok - przygotowujemy kilka kolorowych zwykłych lakierów, blaszkę ze wzorkami, przeźroczysty lakier lub odżywkę, sondę i stempel.

3 krok - odbijamy wybrany wzór na stempel  i chwilę odczekamy aby wysechł.

4 krok - Uzupełniamy kolorem wybrane miejsca starając się nie wyjeżdżać poza główny wzór a łączeniami np: płatków kwiatów się nie przejmujemy.

5 krok - Czekamy aż wszystko wyschnie.

6 krok - pokrywamy wzór delikatnie czymś przeźroczystym bez względu czy wzór będzie na hybrydę czy na zwykły lakier w tym kroku używamy zwykłego przeźroczystszego topu, odżywki, co tam macie.

7 krok - czekamy aż wszystko dokładnie wyschnie.

8 krok - delikatnie ściągamy wzór ze stempla i przenosimy na płytkę paznokcia.

9 krok - po ułożeniu wzorku, dociskamy i prostujemy wszelkie nierówności.

10 krok - w przypadku hybrydy pokrywamy wszystko topem i utwardzamy w lampie, w przypadku zwykłego lakieru nakładamy lakier bezbarwny i czekamy aż wyschnie.

Tak przedstawiam się krok po kroku sposób wykonania kolorowych stempli, naklejek na paznokcie czy kolorowych wzorków z blaszek.

Galeria :

Film:

0 komentarze

Prześlij komentarz