google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 Paznokciowe pomysly - Biały Jeleń - kosmetyki dla alergików - Paznokciowe pomysły
sobota, 1 czerwca 2019

Paznokciowe pomysly - Biały Jeleń - kosmetyki dla alergików


Dziś pokażę Wam kilka super kosmetyków z Białego Jelenia czyli Polleny Ostrzeszów.


Do 1989 branża Polleny liczyła 14 fabryk produkujących kosmetyki, mydła, wyroby chemii gospodarczej i kompozycje zapachowe. Należały do niej, m.in. następujące firmy:
To tyle wiedzy encyklopedycznej - chodzi o to żeby pokazać że polskie jest dobre i nawet lepsze od zagranicznego.

Pierwszym kosmetykiem jaki wypróbowałam mydełka w kostce

Każde z tych mydełek jest inne, ale charakteryzują się tym że się bardzo dobrze pienią, nie wysuszają skóry, nie są perfumowane i są hipoalergiczne.

Szamponów zamówiła 4 różne.
w tym jest też żel i szampon w jednym dla mężczyzn.
Pierwsze dwa z serii "owoc i zioło" mam wrażenie że są do włosów naturalnych choć producent zapomniał napisać do jakich włosów jest to produkt więc porostu przyjmijmy do codziennego użytku. Szampon z bawełną już się mi kończy i używałam do przy moich platynowych włosach, więc mogę wypowiedzieć się o nim że nie wysusza bardziej włosów niż są, nie plącze ich, dobrze się pieni i bardzo fajnie zmywa wszystkie produkty do stylizacji.

A teraz przejdę do pielęgnacji twarzy czyli 

maski, serum i hydrożel.
Spróbujcie nie będziecie żałować, dla mnie te produkty jak również każdy z osobna z Białego Jelenia to same superlatywy, same plusy. Kupiłam z ciekawości a okazuje się że mam wspaniałe polskie kosmetyki które robią naprawdę to do czego zostały stworzone.


0 komentarze

Prześlij komentarz