google.com, pub-7519642569170682, DIRECT, f08c47fec0942fa0 współpraca bartelowa - Paznokciowe pomysły

współpraca bartelowa

Witam, mam na imię Ania i prowadzę kanał video na Youtube
>
> Od dłuższego czasu i intensywnie rozwijam swój kanał, zainwestowałam w domenę, logo i intro ale głównie w wartościowy, emocjonalny i obiektywny przekaz informacji na temat prezentowanych przedmiotów.
>
> Moim pomysłem na kanał były paznokcie i to do dziś główny temat ale jest również remont mojego mieszkania i moje zwierzaki, dzięki temu pozyskałam sporą grupę wiernych widzów, moim obecnym celem teraz jest powrót do głównej tematyki ale też chcę poszerzyć treści o kosmetyki, pielęgnację i urodę na szerszą skalę. Chcę pokazać że mamy polskie super produkty i trzeba wspierać nasze polskie

Nie jestem "nastoletnią pięknością" więc mogę rzetelnie opisać i zaprezentować sporo produktów kosmetycznych.
>
>
> Pragnę zauważyć że, moje wpisy publikuję na wielu portalach społecznościowy takich między innymi:
> Facebook, Instagram, Pinterest, Pinger, Zszywka, Google, Twitter, YouTube itd
>
> Współpracowałam już z kilkoma firmami, prezentowałam już produkty np: Coloris, AllePaznokcie, Smart Girls, Lemax, Efektima i państwa również zapraszam do zapoznania się z tymi materiałami a może i samymi produktami.
>
> Jestem pewna że dodając linki pod moimi postami odsyłające do Państwa sklepu i przedstawiając produkty rzeczowo i obiektywnie pokażę moim widzom że, są to produkty godne uwagi.


Kody promocyjne tylko dla moich widzów też były by miłym akcentem a może i nawet ograniczone czasowo czy ilościowo promocje, lub możemy zrobić jakiś konkurs z rozdaniem.
>
>
> Mam pomysły na filmy i posty z linkiem do Państwa sklepu aby zaprezentować najciekawsze produkty, było by mi miło gdyby chcieli Państwo abym przetestowała i pokazała swoim widzom wasze produkty a w roli modela i testera była bym ja sama.


Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy, państwa sugestie, uwagi przed publikacją, wykorzystanie możliwie najszerszych informacji otrzymanych od państwa a nawet uzupełnienia pozyskanymi informacjami samodzielnie.

https://www.paznokciowepomysly.pl/


pozdrawiam

Anna Zaborowska


0 komentarze

Prześlij komentarz